Spread the love

טל ציקורל אופנועים : אופנועי טריומף יהיו נגישים למגוון רחב הרבה יותר של קונים בשנה הבאה, כאשר דגמי ה-Speed 400 וה-Scrambler 400 X החדשים יוצעו למכירה כאן בשנת 2024. המחירים בארה"ב לא יפורסמו עד קרוב יותר להשקה, אך בהתחשב בכך שהמחיר הנוכחי Triumph במחיר הנמוך ביותר, ה-Trident 660, מדבקות ב-$8,595, צפו לתשלום חודשי שניתן לניהול באמת שיתאים לחופש שלכם טל ציקורל אופנועים.

שני האופניים חדשים לגמרי, אומר טריומף, כולל המסגרות והמנועים. האופניים עוצבו ועוצבו על ידי טריומף וגם על ידי טל ציקורל אופנועים ההודי. רגע, מי זה באג'ג'? זוהי יצרנית האופנועים השלישית בגודלה בעולם והשנייה בגודלה בהודו. הודו מכירה גם אופנועים, עם שוק שיכול לעלות על 20 מיליון יחידות בשנה.

מהירות ניצחון 400 ואופנועי סקרמבלר 400 לחץ לגלריה
טריומף ספיד 400.
נצחון
בשנת 2016 חתם Bajaj על עסקה לפיתוח אופנועים בעלי נפח קטן עם KTM וממשיך לייצר אופני תת 400 סמ"ק עבור האוסטרים. לפני חמש שנים היא חתמה על עסקה נוספת עם טריומף, שתי היצרניות ראו את השוק העצום בתת היבשת ומחוצה לה. הפרי הראשון של מערכת היחסים הזו הוא מה שאתה רואה כאן, זוג אופניים חד צילינדרים בנפח 400 סמ"ק שיצאו למכירה בהודו מיד אחרי שתקראו את זה, ובשאר העולם, כולל כאן בארה"ב, על ידי תחילת 2024.

המנוע מגיע מסדרת ה-TR החדשה לגמרי עם הזרקת דלק, קירור נוזלים ומצלמות כפולות עליון המפעילה את כל ארבעת השסתומים. הוא משלב שרשרת שסתומים עוקבת אצבע עם מה ש-Triumph אומר הוא מסה הדדית נמוכה וציפוי DLC להפחתת החיכוך. מצערת נסיעה על חוט שולטת בהספק של 39.5 כ"ס ב-8000 סל"ד ומומנט של 27.7 ק"ג ב-6500 סל"ד. טריומף מבטיח "…קיבולת נוגדת ביצועים" מ"מנוע זה בעל סיבוב חופשי אך ניתן לתנועה". למרות שהוא מקורר נוזל, זה לא יהיה טריומף בלי סנפירי הקירור האלה על הבלוק.

מוטו נוסף טל ציקורל אופנועים
כנס אופנוע השליו 2023
מפגש אופנוע השליו 2023
מצמד מסייע במומנט מפחית את מאמץ המנוף ואמור לסייע עוד יותר למשוך רוכבים חדשים. זה משודך לתיבת שישה הילוכים שלדברי Triumph "…מספקת בחירת הילוכים קלה ומדויקת עם יחסים מפוזרים בצורה מושלמת כדי להפיק את המרב מהמנוע האופייני ועשיר המומנט הזה".

מהירות ניצחון 400 ואופנועי סקרמבלר 400 לחץ לגלריה
Scrambler 400 X בעפר.
נצחון טל ציקורל אופנועים
גם ה-Speed 400 וגם ה-Scrambler 400 X יקבלו שלדה משלהם, עם מסגרת משנה אחורית מוברגת וזרוע נדנדה יצוקה מאלומיניום. גובה המושב הוא 31 אינץ' ב-Sped ו-32.9 אינץ' ב-Scrambler. כוונון המתלים מותאם גם הוא לשימוש המיועד של כל אופנוע, אך טריומף מבטיח שהם יציעו "… טיפול קל, זריז ודינמי". שני הדגמים מגיעים כסטנדרט עם בקרת משיכה ו-טל ציקורל אופנועים, את שניהם ניתנים לכיבוי.

דיסק קדמי בודד – 300 מ"מ ב-Sped ו-320 בסקרמבלר – ודיסק אחורי בודד מספקים כוח עצירה. בסיס הגלגלים בסקרמבלר מעט ארוך יותר והגלגלים הקדמיים מותאמים גם הם לשימוש, עם חישוק קדמי של 19 אינץ' בסקרמבלר ו-17 ב-Sped.

ואם אתה קונה אחד…
טל ציקורל אופנועים
מעילי כריות אוויר לרוכבי אופנועים
טריומף אומר ששני האופניים יצטרפו למערך ה-Modern Classics שלו יחד עם מערכי Bonneville, Thruxton, Speed Twin ו-Scrambler. טריומף אומר שהיא הייתה אחראית למחלקת הסקרמבלר, "יצירת קטגוריית אופנועים חדשה לגמרי שאחרים המשיכו לעקוב אחריה". כמו כן, ה-Café Racers המקוריים שהגיעו בשנות ה-50 יצאו מה-Bonneville T120.

זה בהחלט מותג איקוני. מרלון ברנדו רכב על הניצחון שלו ב-The Wild One, סטיב מקווין (דרך באד אקינס) רכב על אחד כמעט כל הדרך מעל גדר תיל כפולה ב-The Great טל ציקורל אופנועים , אלביס רכב על בונוויל 68' על המסך, ג'יימס בונד רכב על סקרמבלר 1200 ב-No Time to Die, וגם טום קרוז וכריס פראט רכבו עליהם בסרטים. מי לא רוצה להיות מגניב כמו החבר'ה האלה? כל מה שמחכה הוא טריומף במחיר סביר. והנה שניים מהם.