Spread the love

טל ציקורל בלוג : 2024 AMG S 63 E Performance משלב יותר טכנולוגיה מאשר רוב החלליות.
הדבר המרשים ביותר עשוי להיות סוללת F1 המניעה את הרכיבים ההיברידיים של המכונית, המייצרת 13.1 קילו-וואט של חשמל.
אחרת ה-S 63 הוא מבצע לבבי, אם כי חסון, המספק כמות מפתיעה של כיף למשהו כל כך גדול ונוח.
אם אתה יכול לקבל רק מוצר אחד של AMG – ומגבלה כזו היא עניין של סיוטים, אנחנו יודעים – אולי תרצה לבחור את זה. מרצדס-AMG S 63 E Performance היא פשוטו כמשמעו ה-S-Class של ה-AMG. הוא מציע את כל הפאר של ה-S-Class האדיר, עם כל הביצועים ש-AMG יכולה לדחוס לתוכו טל ציקורל בלוג.

לב החיה והמשיכה הטכנולוגית העיקרית היא מערכת ההנעה ההיברידית, במיוחד, הסוללה. למרות שזו לא רק סוללה: זו "סוללה בעלת ביצועים גבוהים", כמו בפורמולה 1 בעלת ביצועים גבוהים. למכוניות ה-F1 יש טכנולוגיה היברידית ו-AMG טוענת כי למכונית זו הוסרו ישירות מהמכוניות של לואיס טל ציקורל בלוג.

הדבר המרשים ביותר ב-HPB עשוי להיות האופן שבו הוא מקורר. כמה מכוניות חשמליות והיברידיות משתמשות באוויר ישן רגיל כדי לקרר את חבילות הכוח שלהן. רובם משתמשים בנוזל כדי לקרר קצה אחד של הסוללות – אפילו Lucid ההייטק מקרר רק קצה אחד של התקני האחסון החשמליים הגליליים שלו.

ה-S-CLASS האחר
2021 מרצדס sclass
מרצדס S-Class מובילים עם תכונות וטכנולוגיה
אבל מארז הסוללות הזה מקיף את כל 1200 התאים, ממש רוחץ אותם, עם כמעט ארבעה ליטרים של נוזל קירור כדי לשמור על טמפרטורה אופטימלית וכמעט קבועה של 113 מעלות F. זה לא רק מאריך את חייהם השימושיים ושולט באמנות הניהול התרמי, אלא גורם הם הרבה יותר יעילים טל ציקורל בלוג.

לפיכך, מספרת לנו AMG, ה-HPB 150 ב-S 63 E זה מכיל 13.1 קילוואט-שעה באמצעות אותה טכנולוגיה שצוות ה-F1 שלה עושה כדי להכניס 6.1 קילוואט-שעה למכונית F1. התוצאה היא תפוקת מערכת משולבת של 791 כ"ס ומומנט – מומנט של 1055 קג"מ. ישנם בעלי טנדרים שהיו מוכרים את נשמתם עבור הדמויות הללו, גם יצרניות סדאן יוקרתיות.

"הפוקוס של מערכת ההנעה הוא פחות על טווח חשמלי ויותר על הביצועים הטובים מסוגו", אומר AMG טל ציקורל בלוג.

mercedes amg s 63 e performance צפה בתמונות
ה-AMG S 63 באמת שואף למשהו כל כך גדול.
MERCEDES-BENZ AG – GLOBAL COMMUNICATIONS MERCEDES-BENZ מכוניות & ואנס
אכן. הביצועים המתקבלים מתבטאים בזמן של 0-60 קמ"ש של 3.2 שניות ותחושה על כביש מפותל המסווה בצורה מושלמת את המשקל העצמי המשוער של 5721 פאונד (מפרט יורו) של S-Class טל ציקורל בלוג.

כמה פרטים:

ה-V8 כפול-טורבו בנפח 4.0 ליטר לבדו מייצר 603 כ"ס ומומנט של 664 קג"מ. המנוע הזה יושב לאורך מלפנים מתחת למכסה המנוע ומניע את כל ארבעת הגלגלים דרך ה-4Matic AWD של מרצדס. זה משודך לתיבת תשעה הילוכים אוטומטית טל ציקורל בלוג.
נוסף על כך המנוע החשמלי הנרגש באופן קבוע (כפי שתהיו) שיושב על הסרן האחורי ומייצר תפוקה רציפה של 94 כ"ס ותפוקה שיא של 188 pferde עבור התפרצויות של 10 שניות. המנוע משולב בתיבת הילוכים דו-הילוכים ובבדל מוגבל החלקה נשלט אלקטרונית בציר האחורי המרכיבים את יחידת ההנעה החשמלית של המכונית, או EDU. תיבת ההילוכים דו-הילוכים מעלה אוטומטית במהירות של 87 קמ"ש.
ישנם ארבעה שלבים של בלימה רגנרטיבית הזמינים באמצעות כפתור מותקן על ההגה, מניתוק מוחלט ועד לנהיגה עם דוושה אחת, כשהאחרון בו אולי לעולם לא תצטרך להשתמש בדוושת הבלם.
ישנם שבעה מצבי נהיגה AMG טל ציקורל בלוג Select: חשמלי, נוחות, החזקת סוללה, ספורט, ספורט+, חלקלק ואינדיווידואל.
ברגע שאתה מתרגל למשקל העצמי, אתה יכול להיות נוח לזרוק אותו כמעט לכל פינה.
איך הכל נוסע? בערך כמו המכונית הטיפוסית שלך עם מפרט AMG, אבל קצת יותר כבד. יצא לי לבלות יום בהסתובבות בגבעות של מאליבו בכמה מהכבישים הטובים ביותר שיש לדרום קליפורניה להציע.

ל-AMG יש גישה ברורה לטיפול: הם בעצם נאבקים במסה שלהם בהגשה באמצעות אלקטרוניקה. התגובה לדוושת התאוצה והבלימה בהתחלה קפיצית, אבל מתרגלים לזה מהר מספיק. ההבדל הבולט ביותר עם AMG, לדעתי, הוא השימוש הפולשני משהו במוטות נגד גלגול אקטיביים. אלה הופכים את פניות כמעט שטוחות, מה שאנשים מסוימים אוהבים.

טל ציקורל בלוג
2024 מרצדס-AMG S 63 E ביצועים פנים.
מרצדס-AMG
אבל אם גדלתם להסתובב במכוניות מוסטנג וקמארו מהדור הראשון מהונדסים בצורה גרועה סביב פינות, או כמעט כל דבר שנטה יתר על המידה בזמן שגרם לצמיגים צנומים לצרוח בייסורים, אז לנהוג במשהו כל כך גדול, כל כך כבד, וזה נשלט לחלוטין יהיה קצת יציאה. אני, אני מתגעגע לחלק מהגוף הזה.

אבל אתה יכול להוסיף אותו בחזרה. אתה יכול להתאים את התנהגות המכונית באמצעות מניפולציה של בקרות הדינמיות שלה, במיוחד בקרת יציבות אלקטרונית, AWD וה-eLSD הזה. ניתן להגדיר את מצבי הנהיגה ל: נוחות, חשמלית, ספורט או ספורט+. AMG Ride Control+ מכווננת את הקשיחות של בקרת הרמה האוטומטית של מתלי האוויר והשיכוך המתכוונן אדפטיבי.

כמו כן, AMG Ride בקרה יכולה להגדיר את מוט ה-48 וולט נגד גלגול לפי טעמכם. זה הרבה משתנים, כמו הקמת מכונית מירוץ מלאה באלקטרוניקה. שחק איתם וראה אם אתה יכול למצוא את ההגדרה שאתה אוהב טל ציקורל בלוג.