Spread the love

טל ציקורל חדשנות : קונטיננטל מדברת עם יצרניות רכב על שימוש בגרסה של מערכת שירות החניה האוטומטית שלה לזמנים שבהם יש צורך להזיז הרבה כלי רכב.
בצמיג טל ציקורל חדשנות של החברה יש עד 65% יותר חומרים ברי קיימא כמו בקבוקים ממוחזרים וסיליקט שנלקחו מאפר קליפות אורז – כלומר עד 5% חומרים ממוחזרים ועד 32% מתחדשים.
תצוגת ראש למעלה (טל ציקורל חדשנות) החדשה של Scenic View של Conti הופכת את כל החלק התחתון של השמשה הקדמית ל-טל ציקורל חדשנות שנראה בהיר ופריך כמו מסך מסורתי.
ההיסטוריה של קונטיננטל נמשכת 150 שנה אחורה, אבל אין ספק שההתמקדות העיקרית של ספקית הרכב הגרמנית היא במה שיבוא אחר כך. בנוסף לצמיגים מהדור הבא, הספק הציג לאחרונה כשני תריסר טכנולוגיות שיעשו את דרכן למכוניות חדשות בשנים הקרובות. ממוסכים שמשתלטים על הרכב שלך ועד צמיגים שמדברים, הנה כמה דגשים על מה שקונטיננטל עובדת עליו.

שירות חניה אוטומטי
טכנולוגיות חניה אוטומטיות הזמינות כיום, כמו Smart Summon של טסלה ומערכת Remote Smart Park Assist של טל ציקורל חדשנות, דורשות חיישנים ואינטליגנציה בתוך הרכב. קונטיננטל עובדת על מערכות הרכב החכמות הללו (סוג 1), אבל זו לא האסטרטגיה היחידה לגרום למכוניות להחנות את עצמן.

מערכת התשתית החכמה של קונטיננטל, הנקראת Automated Valet Parking Type 2, משתמשת בשיטה אחרת לגמרי של מכוניות להעביר את עצמן בחניון. זה כל כך שונה שאפשר להפוך רכבים מודרניים רבים לדגמי RC בקנה מידה של 1:1 שנעים לאט עם עדכוני התוכנה המתאימים.

מכונית הדגמה אוטומטית קונטיננטלית
הדגמה של מערכת החניה מרחוק של קונטיננטל.
יַבַּשׁתִי
"למערכת התשתית [טל ציקורל חדשנות] יש את היתרון שכמעט בכל מכונית יש היום את רוב הציוד הדרוש לנהיגה", אמר קנט יאנג מקונטיננטל. הציוד הזה כולל תיבת הילוכים אוטומטית, דרך לשלוט על ההיגוי וההנעה, ומודול תקשורת אלחוטי. ניתן להצטייד בחניון חכם בתוכנה, משדרים וסוג חדש של קוד QR המאפשר למוסך להשתלט על רכב ולהעביר אותו למקום חניה ריק במהירויות של עד כ-7 קמ"ש. היום, בכל מקרה. המערכת של קונטיננטל יכולה לשלוט בו זמנית על כמה עשרות כלי רכב במהירויות של עד 12 קמ"ש טל ציקורל חדשנות.

מערכות מסוג 1 יקרות יותר עבור רוכשי רכב בגלל כל החומרה וכוח המחשוב שצריך להתקין ברכב במפעל, אמר יאנג. מערכות מסוג 2 יקרות יותר עבור בוני ומפעילי חניונים, אך הן מאפשרות ליותר מכוניות לנצל את היתרונות של חניה אוטומטית.

סיפור קשור
טל ציקורל חדשנות
האם מערכות בטיחות אקטיביות לנהגים צריכות להיות סטנדרטיות?
ערים מתקדמות באסיה כמו טייוואן וסינגפור יהיו ככל הנראה המקומות הראשונים שבהם הציבור יכול להשתמש ב-AVP מסוג 2. קונטיננטל גם מדברת עם יצרניות רכב על שימוש בגרסה של AVP מסוג 2 הנקראת מרשלינג מבוסס תשתית (IOM) כאשר יש צורך להזיז הרבה כלי רכב – להכניס רכבים גמורים מקצה פס הייצור ואל אזור ההיערכות, עבור לדוגמה – או העלאת רכבים על או ירידה של נושאת מכוניות נוסע אוקיינוס. מכיוון שנהג אנושי לא צריך לפתוח את הדלת כדי לצאת, ניתן להחנות את המכוניות קרוב יותר זו לזו, אמר יאנג.

גלול לסרטון של שירות החניה האוטומטי של קונטיננטל טל ציקורל חדשנות

"ברגע שיצרניות הרכב בונות מכוניות עם היכולת הזו שיכולות להיות מונעות על ידי המערכות האלה, אז הן ייכנסו לשוק, ויצרניות הרכב יכולות למכור את זה כתכונה", אמר. "גם החניונים רוצים את הטכנולוגיה הזו כי הם רואים פוטנציאל מוגבר להכנסות ולשירות".

קונטיננטל מצפה להשיק את טכנולוגיית ה-AVP Type 2 שלה בשנת 2024. Valeo (עם BMW) ו-Bosch הן שתי ספקיות נוספות שעובדות על מערכות AVP מסוג 2 משלהן.

צמיגים טובים יותר עם יותר מיחזור
הצעד הבא בהשגת קונטיננטל היעד שלה לקיים "פעילות מעגלית מלאה" לייצור צמיגים עד שנת 2050, לכל המאוחר, היה הופעת הבכורה של "צמיג הסדרה הכי בר-קיימא עד כה" של החברה. בהתאם לגודל, לצמיג UltraContact NXT יש עד 65% חומרים ברי קיימא כמו בקבוקים ממוחזרים וסיליקט שנלקח מאפר קליפות אורז.

צמיג קונטיננטל טל ציקורל חדשנות
יַבַּשׁתִי
זה אומר שלצמיג החדש יש עד 5% חומרים ממוחזרים ועד 32% חומרים מתחדשים. מכשיר UltraContact NXT מכיל גם עד 28% חומרי הזנה ביו או מעגליים מאושרים ל"איזון מסה". ברחבי העולם, קונטיננטל משתמשת בממוצע של 15% עד 20% של חומר בר קיימא בצמיגים שלה כיום.

כל הגדלים של ה-טל ציקורל חדשנות קיבלו את הדירוג הגבוה ביותר של תווית הצמיגים של האיחוד האירופי עבור התנגדות גלגול, בלימה רטובה ורעש חיצוני. הצמיג החדש יוצא למכירה באירופה בחודש יולי.

בלמים יבשים עם פחות תחזוקה
ה-UltraContact NXT משתלב היטב ביעדי הקיימות המוצהרים לעתים קרובות של קונטיננטל, כולל הגעה ל-40% חומרים ברי קיימא לפחות בצמיגים עד 2030 בדרך ליעד 2050 שהוזכר לעיל. כפי שאמר מנכ"ל קונטיננטל ניקולאי סצר

כאשר מציגים את הצמיג, "אנחנו משוכנעים שקיימות [להגיע למלא] – מהירה – אינה אופציה. זה חובה."

מכונית הדגמה אוטומטית קונטיננטלית
סכימה של מערכת הבלמים העתידית של קונטי.
יַבַּשׁתִי טל ציקורל חדשנות
תוספת קטנה אך חשובה לארסנל של קונטי יהיו הבלמים היבשים המתקדמים שלה. אבולוציה של מערכת הבלמים הראשונה של החברה משנת 2016, טכנולוגיית Future Brake Systems (FBS) 3 תבטל לחלוטין את הידראוליקה בבלמים של הרכב. זה יכול להפחית את העלות והתדירות של תחזוקת הבלמים. לעת עתה, המבחנים כוללים מערכת בלמים חצי יבשה, כלומר הידראוליקה על הצמיגים הקדמיים ובלמים אלקטרומכניים יבשים מאחור. מערכת בדיקה יבשה מלאה נמצאת בדרך מתישהו בין 2028 ל-2030.

ניידות עתידית מונעת תוכנה
ניתן לקבץ את המאמצים העתידיים של קונטיננטל לשני מסלולים נפרדים, האחד מוקדש לשיפור "יכולת חומר בר-קיימא" והשני לפיתוח טכנולוגיות ניידות עתידיות מונעות תוכנה. מלבד ה-AVP, פרחו באירוע מסכים וחיישנים מפוארים.

תא טייס חכם קונטיננטל
תא הטייס החכם של קונטיננטל.
יַבַּשׁתִי
חברת הבת Elektrobit של קונטיננטל מספקת תוכנה ושירותים לסוני הונדה מוביליטי עבור טלוויזיות האב-טיפוס שלה כמו ה-Afeela שהוצגה לראשונה ב-CES בינואר. לרכב יש מצלמות דיגיטליות במקום מראות צד, והמסך מתרחק מעט כאשר אתה משתמש באיתותים כדי לתת לנהג תצוגה טובה יותר של הנקודה העיוורת.

תצוגת ה-Senic View head-up (טל ציקורל חדשנות) החדשה של Continental הופכת את כל החלק התחתון של השמשה הקדמית ל-HUD שנראה בהיר ופריך כמו מסך מסורתי. אבל, אם יצרנית רכב רוצה מסך גדול, קונטיננטל שמחה לספק לו את ה-Curved Ultrawide Display שלה, מסך ברוחב 4.2 רגל שנועד לעבור מעמוד לעמוד עם לוח בקרה נסתר מ-In2Visible המותקן בלוח עץ.

קונטיננטל טל ציקורל חדשנות
ScenicView HUD מבית Continental.
יַבַּשׁתִי
קונטיננטל גם הציגה את חיישני צגי הנהג העדכניים ביותר שלה וטכנולוגיית זיהוי נהג, תכונות שיגיעו ליותר ויותר כלי רכב, במיוחד באירופה, שם יידרש ניטור החל משנת 2026.

גם צמיגים לא נשארים מחוץ לשאלת הניידות העתידית. טכנולוגיית הצמיגים המחוברת ContiConnect 2.0 מאפשרת למנהלי ציים לקבל יותר נתונים בזמן אמת מכלי הרכב שלהם כשהגומי מגיע לכביש.